Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
Jaunumi
Rally Liepāja ieejas biļetes iegādājies Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās
30.06.2021

LIEPĀJA, LATVIJA
30/06/2021

Uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacensības drīkst apmeklēt personas (no 12 gadu vecuma), kuras ir izgājušas pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu, izslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai saņēmušas negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Tikmēr bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja sacensībās paredzēta bez maksas, un ja pasākumā tie atrodas kopā ar pavadošajām personām, kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts – bērniem biļešu maiņas punktā sertifikāts nebūs jāuzrāda.

Oliver Solberg ©FIAERC.com

 

Skatītājiem atgādinām, ka Rally Liepāja ātrumposmi Talsu novadā notiks piektdien, 2. jūlijā, bet rallija izšķirošie ātrumposmi Liepājas pusē paredzēti sestdien, 3. jūlijā. Tāpat vēršam uzmanību, ka visiem skatītājiem pirms doties uz ātrumposmiem, obligāti jāapmeklē biļešu maiņas punkts, lai veiktu nepieciešamās pārbaudes un saņemtu skatītāju aproci. Biļešu maiņas punktā būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete, sadarbspējīgs sertifikāts un personu apliecinošs dokuments, bet biļetēm ar samazinātu maksu vai bezmaksas biļetēm – attiecīgā apliecība. Bez aproces piekļuve skatpunktiem nebūs iespējama, un arī pie ieejas skatpunktā šādu aproci saņemt un iegādāties biļetes nebūs iespējams.

Uzrādot derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, sacensības drīkst apmeklēt personas (no 12 gadu vecuma), kuras ir izgājušas pilnu Covid-19 vakcinācijas kursu, izslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai saņēmušas negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Katrai no šīm grupām pastāv zināmi noteikumi, kamdēļ aicinām visus skatītājus rūpīgi iepazīties ar visiem biļešu iegādes noteikumiem. Tikmēr bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja sacensībās paredzēta bez maksas, un ja pasākumā tie atrodas kopā ar pavadošajām personām, kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts – bērniem biļešu maiņas punktā sertifikāts nebūs jāuzrāda.

Tirdzniecībā šogad pieejamas divu veidu ieejas biļetes – uz vienu dienu (ātrumposmu apmeklēšanai Talsu novadā vai Liepājas pusē), vai uz abām sacensību dienām. Norādām, ka ieejas biļetes uz vienu ātrumposmu šogad tirdzniecībā nebūs pieejamas.

Vienas dienas biļete maksā 20,- eiro, bet divu dienu biļete – 30,- eiro. Tikmēr samazināta ieejas biļešu cena paredzēta pensionāriem – 10,- eiro par vienas dienas biļeti, un 15,- eiro par divu dienu biļeti, bet bezmaksas ieeja – invalīdiem. Arī pensionāriem un invalīdiem būs jāievēro identiska Covid-19 procedūra, un pirms ātrumposmu apmeklēšanas jāapmeklē biļešu maiņas punkts, lai veiktu visas pārbaudes un saņemtu aproci.

Kā arī atcerieties ievērot distancēšanos!

 

Ieejas biļetes var iegādāties Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa/Eurovia, kā arī atbalstītājiem Blue Shock Race, Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona un Sixt. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri Kurzemes Radio, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Lofbergs, Kokmuiža Celmlauzis, MB Grupa, Red Bull, SignTech un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Grobiņas un Priekules novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.