Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
Jaunumi
Rallija pilsētas Liepājas ielās risināsies dalībnieku parāde
01.07.2021

LIEPĀJA, LATVIJA
01/07/2021

Ceturtdien, 1. jūlijā plkst. 21:30 liepājnieki un pilsētas viesi, nedrūzmējoties un ievērojot epidemioloģiski drošu distanci vienam no otra, aicināti piedalīties FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja dalībnieku parādē. 6,75 kilometrus garais maršruts vedīs no Liepājas Olimpiskā Centra Manēžas, cauri Liepājas zīmīgākajām vietām, pāri Tramvaja tiltam, gar koncertzāli Lielais Dzintars, Pētertirgu un Jāņa Čakstes laukumu, tālāk vijoties pa Jūrmalas ielu, Dzintaru ielu un Kūrmajas prospektu, pirms dalībniekiem atgriezties servisa parkā pie Zemnieku ielas.

Aicinām iedzīvotājus nedrūzmēties kādā konkrētā vietā, bet rūpīgi aplūkot pievienoto parādes maršrutu, lai varētu izvēlēties drošu un sev tīkamu skatu vietu.

©Rally Liepāja FIAERC.com

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa/Eurovia, kā arī atbalstītājiem Blue Shock Race, Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona un Sixt. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri Kurzemes Radio, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Lofbergs, Kokmuiža Celmlauzis, MB Grupa, Red Bull, SignTech un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Grobiņas un Priekules novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

 

Rally Liepāja dalībnieku parādes maršruts: