Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
Jaunumi
Pārceļ Azores Rallye, ERC sezona sāksies ar Rally Poland
14.04.2021

LIEPĀJA, LATVIJA
2021. gada 14. aprīlis

Izmaiņas FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārā veiktas ņemot vērā rallija norises vietā Sanmigelas salā novēroto saslimstības ar Covid-19 pieaugumu. Šobrīd uzsāktas sarunas par jaunu rallija norises datumu, kuru jāapstiprina FIA, FPAK un Eurosport Events.

Azores Rallye ©FIAERC.com

 

Ņemot vērā pieaugošo saslimstību ar Covid-19, Azoru salu reģionālā veselības pārvalde pieprasīja uz vēlāku laiku atlikt 55. Azores Rallye norisi. Neskatoties uz rallija organizatora Grupo Desportivo Comercial un Azoru salu pašvaldības veiktajiem un plānotajiem piesardzības pasākumiem, 55. Azores Rally nenotiks tā sākotnēji paredzētajā laikā no 6. līdz 8. maijam.

Šobrīd ir uzsāktas sarunas starp Grupo Desportivo Comercial un Starptautisko automobiļu federāciju (FIA), par autosportu atbildīgo federāciju Portugālē (FPAK) un FIA Eiropas rallija čempionāta rīkotāju (Eurosport Events) par jaunu rallija norises datumu 2021. gadā. Mērķis ir šīs sarunas noslēgt iespējami ātrāk, un nekavējoties paziņot to iznākumu.

Azoru salu rallijs ir viens no ilglaicīgākajiem FIA Eiropas rallija čempionāta posmiem un allaž izcēlies ar krāšņajiem ātrumposmiem, kas sarīkoti Atlantijas okeānā esošā Azoru salu arhipelāga lielākajā salā Sanmigelā.

Līdz ar šīm izmaiņām, FIA Eiropas rallija čempionāta 2021. gada sezona sāksies 18.-20. jūnijā, kad norisināsies 77. Rally Poland. Bet divas nedēļas vēlāk, no 1.-3. jūlijam Eiropas kontinenta ātrākās rallija ekipāžas ieradīsies Latvijā, lai piedalītos Rally Liepāja.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta 2021. gada sezonas koriģētais kalendārs:

1. posms: 77th Rally Poland (Polija, grunts), 18.-20. jūnijs, J, A, C
2. posms: Rally Liepāja (Latvija, grunts), 1.-3. jūlijs, J, A
3
. posms: Rally di Roma Capitale (Itālija, asfalts), 23.-25. jūlijs, J, A, C
4
. posms: 50th Barum Czech Rally Zlín (Čehija, asfalts), 27.-29. augusts, J, A, C
5
. posms: Rally Serras de Fafe e Felgueiras (Portugāle, grunts), 24.-26. septembris
6. posms: Rally Hungary (Ungārija, asfalts), 22.-24. oktobris, J, A, C
7
. posms: Rally Islas Canarias (Spānija, asfalts), 18.-20. novembris, J, A
Tiks precizēts. 55th Azores Rallye (Portugāle, grunts), C

J = ERC Junior/ERC3 Junior
A = Abarth Rally Cup
C = Clio Trophy by Toksport WRT

©FIAERC.com