Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
VISPĀRĒJIE IETEIKUMI

 

Biežāk nekā parasti mazgā rokas ar ziepēm un ūdeni 20 sekundes vai ilgāk vai dezinficēt tās ar spirtu saturošu līdzekli.

Nepieskaries ar rokām savai sejai.

Ievēro 2 metru distanci.

Maksimāli saīsini kontakta laiku ar citu personu.

Aizliegta drūzmēšanās.

Sarokošanās, apskaušanās u.c. tuvs kontakts var veicināt vīrusa izplatību un no tā ir jāatsakās.

Rallija organizators iesaka visām rallijā iesaistītajām pusēm lietot sejas maskas vai sejas aizsargus (ieskaitot šalles vai citu mutes-deguna aizsegu) vietās, kur iespējama lielāka cilvēku pulcēšanās un kur nav iespējams ievērot 2 metru distanci.

Rallijā laikā nav paredzēti pasākumi, balles vai svinīgas sanāksmes un ceremonijas, kur parasti pulcējas daudz cilvēku.

Rallija norises vietās atrasties būs aizliegts personām, kam noteikti pašizolācijas, mājas karantīnas vai stingras izolācijas nosacījumi vai kurām ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes.

Organizators aicina gan čempionāta rīkotāju, gan komandas un rallija uzraugošās institūcijas atteikties no klātienes sanāksmēm, tās pārceļot uz digitālu vidi vai izskatīt iespēju sapulces rīkot ārtelpās vai telpā, kur iespējama distancēšanās un kura ir labi vēdināma.

Tādos tehniskajos un administratīvajos procesos, bez kuriem rallijs nevar pilnvērtīgi notikt, bet kuros personas var nonākt kontaktā, kas ir tuvāks par 2 metriem vienam no otra, rallija organizators aicina ievērot noteikumu neuzturēties kopā ilgāk par 15 minūtēm un lietot sejas masku.

Rallija centrā un servisa parkā tiks nodrošināta ķermeņa temperatūras mērīšana ar bezkontakta termometriem.

Visām rallijā iesaistītajām personām, ienākot kādā no sacensību zonām, kurā nepieciešams uzrādīt atbilstošo akreditāciju un /vai aproci – ir pienākums to uzrādīt – nesagaidot lūgumu no apsarga, lai mazinātu komunikāciju un fizisku saskarsmi. Akreditācijas kartes un /vai aproces visu sacensību laiku jānēsā tā, lai tās būtu redzamas.

Visām sacensībās iesaistītajām personām (dalībnieki, personāls) nekavējoties jāziņo organizatora nozīmētajai personai, ja ir aizdomas par kādas personas saslimšanu vai kādam pārstāvim parādās slimības simptomi vai kādam ir konstatēts Covid-19 pozitīvs tests.

Ja 14 dienu laikā pēc sacensību norises kāda no sacensībās iesaistītajām personām saslimst ar COVID-19, persona nekavējoties paziņo par to sacensību organizatoram vai tā nozīmētajai personai.