Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
"SARKANO" UN "DZELTENO" VALSTU SARAKSTS

 

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapā publicēts saraksts, kas tiek izvērtēts reizi divās nedēļās, bet ierobežojošie pasākumi – reizi nedēļā, katru piektdienu.

Zemāk publicētajos sarakstos ar SARKANU vai DZELTENU atzīmētas valstis, kur 14 dienu kumulatīvais COVID-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pārsniedz 75, kas nozīmē, ka atbraukušajiem jāievēro pašizolācija 10 dienas.

Tāpat 10 dienu pašizolācija jāievēro arī atbraucot no valstīm, kas vispār nav minētas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sarakstos.

Šie noteikumi attiecas arī uz valstīm, ja tās tiek šķērsotas tranzītā.

Noteikumi attiecas arī uz valstīm, kurās persona atradusies pēdējo 14 dienu laikā.

 

Saskaņā ar 2020. gada 1. augusta Grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" IEVĒROJOT ĪPAŠUS NOTEIKUMUS UN PROTOKOLU, SPORTISTIEM UN SPORTA PERSONĀLAM IR IESPĒJA IECEĻOT LATVIJĀ, NEIEVĒROJOT 14 DIENU PAŠIZOLĀCIJU. VAIRĀK INFORMĀCIJA ŠEIT.

 

Šie noteikumu neattiecas uz apmeklētājiem, kuriem ir sadarbspējīgs Digitālais Covid Sertifikāts par Vakcināciju vai Izslimošanu (QR kods). Pošu pases vai citi vakcinācijas dokumenti netiks ņemti vērā.

 

SPKC valstu saraksts (dati atjaunoti 2021. gada 2. jūlijā):