Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
AKREDITĀCIJAS PROCESS

 

Process akreditācijas saņemšanai (ieskaitot arī LRČ ekipāžas no Latvijas):

•  dalībnieks aizpilda pieteikumu rallijam;

•  pēc dalības apstiprināšanas, komandas vadītājam / pieteicējam tiek aizsūtītas divas veidlapas formas:

KOMANDAS VEIDLAPA, kurā jāaizpilda informāciju par katru komandas dalībnieku, kurš apmeklēs sacensības (ieskaitot ekipāžu, komandas vadību, tehniskos darbiniekus utt.). Veidlapa jāaizpilda tiešsaistē līdz 25.06.2021. Saite uz veidlapu tiks nosūtīta komandas pieteicējam;

DALĪBNIEKA VEIDLAPA, kuru tiešsaistē aizpilda katrs komandas dalībnieks, kurš ir minēts komandas sarakstā līdz 25.06.2021. Saite uz formu tiks nosūtīta pēc komandas formas aizpildīšanas.

• ja veidlapas nebūs aizpildījuši viss komandas sastāvs, rallija organizators var nepiešķirt rallija akreditāciju (caurlaides) konkrētajai ekipāžai;

• Visiem komandas pārstāvjiem ir nepieciešams negatīvs Covid-19 PĶR (siekalu vai iztriepes) testa rezultāts ne vecāks par 96 stundām akreditācijas saņemšanas brīdī, jo to nosaka FIA Sporting Code Appendix S. Tas attiecās arī uz vakcinētiem un izslimojušiem dalībniekiem. Express Antigenu testi neder, in nepieciešami PĶR testi.

• ja kāds no komandas sastāva būs uzturējies valstī vai ceļos no tās (arī tranzītā), kas ir Sarkana vai Dzeltena Slimības profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē (https://www.spkc.gov.lv/lv), uz kuru ir attiecināmi īpašie piesardzības un ierobežojošie pasākumi, šim komandas dalībniekam tiks nosūtīta Ieceļošanas veidlapa, un uz šo personu attieksies īpaši noteikumi. Pieejami ŠEIT.

 

Visām personām ne vairāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas Latvijā ir jāaizpilda COVIDPASS.LV (https://covidpass.lv).

 

Rally Liepāja organizatori lūdz būt Jūs saprotošiem, bet arī šajā gadījumā – drošība ir vienmēr pirmajā vietā!

Covid-19 jautājumu gadījumā rakstiet Rally Liepāja rīkotājam RA Events uz e-pastu covid19@raevents.lv, lai kopā atrisinātu visus neskaidrības.