Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
Jaunumi
Raimonds Strokšs ziedo pirmo automašīnas modelīti unikālai sienai Talsos
26.04.2021

TALSI, LATVIJA
2021. gada 26. aprīlis

Gatavojoties Rally Liepāja norisei un sacensību ātrumposmiem, kas šogad Talsu novadā notiks piektdien, 2. jūlijā, Talsos taps unikāla, ralliju fanu veidota siena, ko rotās no mazajām spēļu mašīnām veidots uzraksts „TALSI”.

Pirmo simbolisko ziedojumu idejas veiksmīgai īstenošanai veica sacensību organizators, talsenieks Raimonds Strokšs, aicinot ikvienu rallija fanu iesaistīties vēsturiskā un rallijam un Talsu pilsētai nozīmīgā notikumā: „Vēlos teikt paldies Talsu novada domei par sadarbību rallija sarīkošanā un izrādīto iniciatīvu šādu aktivitāšu īstenošanā. Talsi un rallijs manā dzīvē spēlē ļoti īpašu lomu, tāpēc es ar lielāko prieku uzsāku šo akciju, un aicinu arī visus citus talseniekus būt aktīviem un piedalīties, lai kopā mēs radītu šo grandiozo fotosienu. Sākam, lai top!”

Savu automašīnas modelīti rallija sienai pievienoja arī Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone. „Rallijs Talsiem un novadam vienmēr ir bijis nozīmīgs notikums. Laika gaitā tas ir izaudzis par augsta līmeņa un pasaules mēroga pasākumu. Mēs ļoti lepojamies ar Raimonda Strokša un rallija komandas veikumu, šo pasākumu gadu no gada organizējot. Arī šogad Talsu novada pašvaldība atsaucās iecerei atbalstīt „Rally Liepāja” norisi no Talsiem līdz Liepājai, lai turpinātu labi iesāktās tradīcijas. Es ceru, ka talseniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja izjust īpašo rallija auru pilsētā, kas būs manāma gan šīs topošās sienas veidolā, gan arī vairākās citās norisēs, ja epidemioloģiskie apstākļi to ļaus.”

„Lai Talsi atkal rūc!” ar šādu vēlējumu savu mašīnu pievienoja Talsu pilsētas pārvaldnieks Ģirts Kalnbirze, kurš apliecināja, ka pilsēta gatavojas rallija uzņemšanai, lai tā norise būtu svētki ikvienam.

Ikviens rallija fans un ieceres atbalstītājs ir aicināts pārskatīt rotaļu kastes, mājas pagrabu vai bēniņu krātuves, lai atrastu vienu vai vairākas maza izmērā rotaļu mašīnas labā stāvoklī, ko labprāt veltītu šim mērķim. Ieteicamais mašīnas izmērs ir līdz desmit centimetriem garumā.

Rotaļu mašīnas aicinām nogādāt Talsu novada pašvaldības administratīvā centra ēkā Kareivju ielā 7 Talsos līdz 17. maijam un atstāt tās pie ieejas izvietotajā un īpaši rallijam marķētā kastē.

Siena būs izvietota pie Talsu ezera promenādes, par tās atklāšanas datumu informācija sekos.

©Talsu Novada Dome

 

©Talsu Novada Dome

 

Sandra Pētersona (no kreisās), Ģirts Kalnbirze, Raimonds Strokšs ©Talsu Novada Dome

 

©Talsu Novada Dome

 

Raimonds Strokšs ©Talsu Novada Dome

 

©Talsu Novada Dome

 

©Talsu Novada Dome